I vy můžete mít na Třešňovce svůj strom
Sázení stromů na Třešňovce v roce 2019. Vysaďte strom pro svoje děti.
|

Adoptujte si strom na Třešňovce

Všímáme si guerillově vysazených stromů, které se objevují po městě. Chápeme vaši touhu mít Beroun zelenější, ale v sázení na černo je risk, že o stromy zase přijdeme třeba proto, že budou v konfliktu s podzemními sítěmi. Ozvěte se nám, pokud chcete v Berouně sázet stromy, pomůžeme vám vyřešit vybrané plochy s městem i se síťaři.

Máme pro vás ale ještě jeden důležitý návrh. Po roce znovu chystáme výsadbu stromů na Třešňovce a i letos nám můžete pomoct. A to tak, že si jeden ze stromků adoptujete. Máme pro vás patnáct třešní do původního sadu a deset jabloní na severovýchodní úbočí kopce Šibence. Náklady na jednu sazenici jsou 800 korun (cena zahrnuje stromek, kůl z tvrdého dřeva a pletivo proti okusu). Ozvěte se nám, dohodneme se na výsadbě a pak už se můžete těšit ze stromku s vaším jménem.

Kontaktujte nás e-mailem na vaclav.kovar@berounskazelen.cz nebo na telefonu, který je uveden v kontaktech. Komu se nelení, pomáhá zeleni. 💚

Nejsou to žádné proutky. Sazenice třešní a jabloní na vysokokmenných podnožích čekají na listopadovou výsadbu.
Tady ještě naložené po převozu, nyní už pečlivě založené v zemině a připravené na výsadbu do původního sadu na Třešňovce.

Při zmínkách a diskusích o tématu na sociálních sítích používejte hashtagy #adopcestromuberoun #tresnovkaberoun