Zažít Palouček jinak

Srdečně Vás zveme na druhý ročník akce Zažít Palouček, který pořádáme v rámci sousedských slavností Zažít město jinak.

Spolek Berounská zeleň ve spolupráci s místními sousedy převzal do správy pozemky okolo Židovského hřbitova v Berouně a připravuje #parknapalouckuberoun, ale stará se také o vnitřní pozemky se starým jabloňovým sadem.

Přijďte na veřejné čtení inspirativních knih, sousedský piknik uvnitř jabloňového sadu a samosběr místních jablíček na Židovském hřbitově. Každý z Vás se může zapojit do veřejného čtení – stačí si vybrat a přinést oblíbenou knihu anebo knihu, o kterou byste se rádi podělili. Přečtěte nahlas několik Vašich oblíbených kapitol a dejte šanci ostatním užít si poslech mluveného slova při pohodovém pikniku pod korunami stromů a při samosběru místních jablek.

Účastníci si odnesou nejen zajímavé tipy na čtení, ale mohou si odnést i nasbíraná jablka ze stromů, o které se stará Berounská zeleň. Chcete-li se podělit o pár řádků či kapitol ze svých knih, přihlaste se prosím nejlépe předem na mailu jakub@berounskazelen.cz.

V rámci pikniku umístíme i jeden „sousedský snídaňový stůl“, kam můžete přinést libovolné pohoštění (ideálně své vlastní výtvory) a zase naopak si nabídnout cokoliv z něj. Přineste si s sebou nějakou deku nebo posezení, přibalte něco k jídlu a k pití, dobrou náladu a ideálně i nějakou tu knížku.

49.95826, 14.04786, park Na Paloučku v Berouně
kniha, občerstvení, koš na jablka
09:00 - 12:00
17. září 2022